Daten. Leben.

Žijeme a dýchame ochranou dát.

Dáta sú už dlho súčasťou nášho každodenného pracovného aj súkromného života. S rastúcou digitalizáciou sa však život s dátami dnes stáva zložitejším a viacvrstvovým - rovnako ako požiadavky na dôslednú ochranu údajov.

Spoločnosť REISSWOLF sa už desaťročia zaoberá profesionálnym spracovaním všetkých typov údajov, stanovuje spoľahlivé normy a dokonca sa podieľa na vývoji noriem DIN. Vďaka tomu sme sa stali jednou z najlepších spoločností v oblasti skartovania dokumentov, likvidácie dátových nosičov a archivácie v Európe a v súčasnosti digitalizujeme približne 60 miliónov strán v rôznych formátoch ročne.

Nič z toho by nebolo možné bez jednej veľmi dôležitej hodnoty:

  • Dôvera. Výnimočný druh investície.

Ešte viac o nás
REISSWOLF

Dôvera je kvalita vzťahu, ktorá sa nedá kúpiť ani zmluvne zabezpečiť. Naša spolupráca bola vždy založená na dlhodobom partnerstve a bola taká úspešná, že mnohí naši zákazníci, zamestnanci a poskytovatelia služieb s nami spolupracujú už desaťročia. Pre nás je toto ocharna údajov vo svojej najlepšej forme.

Od analógovej k digitálnej inštancii ochrany údajov v celej Európe.

Spoločnosť REISSWOLF, založená pred viac ako 30 rokmi v Hamburgu, sa stala synonymom bezpečnej likvidácie dokumentov a dát, na čo sme hrdí. Dnes sme spoločnosť, ktorá pôsobí v celej Európe. Sme mimoriadne úspešní aj v oblasti digitalizácie a archivácie.

Tu sú najzaujímavejšie míľniky našej cesty:

1985

Založenie spoločnosti REISSWOLF Hamburg Volkerom Henningom.

1989

Založenie REISSWOLF Deutschland Gruppe s pôvodne 8 nezávislými spoločnosťami. Z regionálneho úspechu sa stáva celoštátny.

1994

Len 9 rokov po svojom založení je REISSWOLF líder na nemeckom trhu v oblasti likvidácie dokumentov a dát.

1997

Spoločnosť REISSWOLF International je založená ako franšízový systém. Po dvoch rokoch má v Európe už 37 partnerov.

2000

Volker Henning sa stáva podnikateľom roka a spoločnosť vstupuje na trh fyzickej archivácie.

2001

Uvedenie na trh špeciálne vyvinutého archivačného softvéru RWAS, ktorý umožňuje nekomplikovanú digitálnu správu dokumentov.

2006

Vedúce postavenie na trhu v oblasti likvidácie dokumentov a údajov aj vo Švajčiarsku, Rakúsku, Holandsku a Švédsku. Spoločnosť REISSWOLF je v súčasnosti zastúpená 41 partnermi v 13 krajinách.

2007

Rozšírenie siete do južnej a východnej Európy. Spoločnosť REISSWOLF sa stáva lídrom na európskom trhu v oblasti likvidácie dokumentov a dát a patrí medzi 5 najväčších spoločností v oblasti archivácie.

2011

Spoločnosť REISSWOLF stanovuje nové štandardy zavedením elektronického RFID zámku REISSWOLF e.l.sy. v hliníkových bezpečnostných kontajneroch.

2014

Založenie obchodnej jednotky Digitalizácia.

2016

Zavedenie webového digitálneho archívu RW f.i.t. ako bezpečného cloudového riešenia so zárukou made in Germany. REISSWOLF International v súčasnosti tvorí 50 franšízantov v 30 krajinách Európy, Ázie a Afriky.

2016

Rozšírenie divízie digitalizácie skupiny REISSWOLF prostredníctvom akvizície spoločnosti CiBS Gesellschaft für technische Dokumentation und Archivierung mbH.

2018

Zriadenie digitálnych skenovacích centier v Nemecku a Rakúsku. Tím REISSWOLF v súčasnosti tvorí viac ako 1 000 zamestnancov. Ročne sa zdigitalizuje približne 60 miliónov strán, archivuje sa viac ako 10 miliónov súborov vo viac ako dvoch miliónoch škatúľ a zničí sa a následne recykluje približne 105 000 ton osobných údajov.

Scroll to top