Daten. Leben.

Naša REISSWOLF 360° správa dát.

Chceme súčasným aj budúcim zákazníkom čo najviac uľahčiť život a prácu s dátami. Na tento účel sme vyvinuli portfólio 360° služieb v oblasti bezpečnej správy dát, v ktorom inteligentne kombinujeme analógové a digitálne technológie spôsobom, ktorý je vhodný pre budúcnosť. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na riešenia, ktoré im zaručujú bezpečnosť a kontinuitu.

Počnúc digitalizáciou všetkých typov a foriem dokumentov, cez bezpečnú fyzickú a digitálnu archiváciu dát až po likvidáciu súborov a údajov v súlade s ochranou údajov. Dopĺňajú ich softvérové produkty založené na potrebách, ako je digitálny príjem faktúr/došlej pošty alebo webová správa dokumentov v cloudovom archíve, ktorý je kedykoľvek k dispozícii.

Náš názor: Tak analógovo, ako je treba. Čo najviac digitálne.

REISSWOLF vám zaručuje najvyššie bezpečnostné štandardy, rozumne prepojené služby a vždy jednoduché a transparentné riešenia. Stručne povedané: všetko, čo sa týka vašich firemných údajov, z jedného zdroja. Pre upokojujúci pocit, že ste odolní voči budúcnosti a v súlade s ochranou údajov.

Dohodnite si konzultáciu!

Scroll to top