Daten. Leben.

Externá archivácia dát a dokumentov.

Miesto pre to podstatné.

REISSWOLF triedi, kategorizuje a archivuje vaše dáta. Okrem toho sú vám analógové dáta vždy k dispozícii aj digitálne, vďaka tzv. hybridnej archivácii.

Dohodnite si s nami termín a na základe posúdenia fyzických súborov dát vypracujeme pre vašu firmu individuálnu koncepciu archivácie.

Kontaktujte nás

S naším REISSWOLF online archív manažérom môžete kedykoľvek a kdekoľvek požiadať o opätovné uskladnenie, prácu s dokumentmi – fyzickú alebo skenovanie – štítky, povolenia prístupu alebo na záver o likvidáciu v súlade s platnými právnymi normami.

Vďaka nášmu hybridnému archivovaniu vám ponúkame riešenie, ktoré vám umožní uchovávať a integrovať digitálne súbory do archívnych súborov súbežne so všetkými alebo časťou vašich papierových súborov. Umožňuje vám to digitalizovať len vtedy, keď je to potrebné, a zároveň mať kedykoľvek prístup ku všetkým vašim archivovaným poznatkom o spoločnosti.

Viete vôbec, koľko stojí vaša interná archivácia ročne? Boli by ste prekvapený úsporami, ktoré môže priniesť externé vyskladnenie. Vyskúšajte našu bezplatnú kontrolu rozpočtu archívu, aby ste videli, ako môžete ľahko znížiť svoje náklady na archiváciu.

Referencie

Spoznajte nás a naše služby lepšie prostredníctvom skúseností našich verných zákazníkov.


Vaše výhody vyplývajúce z archivácie dokumentov a dát

  • Poradenstvo vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa fyzického a digitálneho archívovania a správy dokumentov – vrátane veľkých projektov.
  • Fyzické archivovanie súborov v archíve s vysokým stupňom bezpečnosti s 24/7 internetovým prístupom / vyhľadávaním.
  • Úplná dokumentácia o všetkých krokoch pri archivácii a permanentnej správe prostredníctvom webového archivačného softvéru REISSWOLF.
  • Definícia užívateľských skupín a informácie o každom pohybe súborov sú ľahko dostupné.
  • Preprava, archivovanie a prístup k súborom len pre vlastných zamestnancov.
  • Skenovanie na požiadanie možné kedykoľvek.
  • Záložné uloženie v IT dátových nosičoch so službou „Vyzdvihni a dones“.
  • Certifikované v súlade s certifikátom manažmentom kvality ISO 9001: 2015.
Scroll to top